Yarış Takvimi 2017

running

Anasayfa …


Ağustos / August 2017

05 Ağustos * AA Koşu Belgrad Ormanı 6K

05-06 Ağustos * Ultimate Ünye Yüzme Koşu Bisiklet

05 Ağustos * Uludağ Performans Tırmanışı

05 Ağustos * Değirmendere Açık Su Yüzme Yarışları Gölcük

06 Ağustos * Amasra Açık Su Yüzme Yarışı

11-13 Ağustos * Triatlon Mini Açık Su Kampı-Edremit

12 Ağustos * Aladağlar SkyTrail 15/45K Niğde

13 Ağustos * İstanbul Triatlonu Kartal (Sprint)

13 Ağustos* Açık Su Yüzme Şampiyonası Karamürsel 1500-3000m

13 Ağustos* İnebolu İstiklâl Açık Deniz Yüzme Yarışı 1500-3000m (iptal edildi)

19-20 Ağustos * ÜNYE Yunus Emre Triatlonu (Sprint & Olimpik)

20 Ağustos* Açık Su Yüzme Şampiyonası Kandıra Kerpe 1500-3000m

26-27 Ağustos * Zeytin Koşuları Urla Etabı-Bağbozumu (Yüzme Koşu Bisiklet)

26 Ağustos * Balıkesir Burhaniye Triatlonu (Sprint ve Olimpik)

27 Ağustos * Chios Sakız Adası YM 5/10,5/21K

28 Ağustos-03 Eylül * UTMB Ultra Trail Mont Blac (Yurtdışı)

30 Ağustos * Çanakkale Boğazı Yüzme Yarışması 6000 mt


Eylül / September 2017

09 Eylül * AA Koşu Belgrad Ormanı 6K (Takım)

09 Eylül * Uzunetap Gece Koşuları Parkorman 5K/10K

09-10 Eylül * Frig Vadileri Ultra 09/23/54K Afyon

09 Eylül * Le Marathon Du Medoc (Şarap) Fransa 42K (Yurtdışı)

09-10 Eylül * Adalararası MacerAda Yarışları

10 Eylül * İsmail Akçay Koşusu 12K Balıkesir

10 Eylül * 9 Eylül YM 21K Izmir  (Ücretsiz)

10 Eylül * Eğirdir Triatlonu (Olimpik) (Final)

10 Eylül * Edremit Açık Su Yüzme Yarışı

10-17 Eylül * TOR DES GEANTS 330 km-24000m (Yurtdışı)

16 Eylül * Suuçtu-Tümbüldek Yol Koşusu 23K

16 Eylül * Suuçtu-Tümbüldek Ultra Maratonu 80K (iptal edildi)

16-17 Eylül * Kaçkar Ultra Maratonu 13K/46K

16-17 Eylül * Gökçeada Extreme (Yüzme Koşu Bisiklet)

17 Eylül * Bata Cıka 5K

17 Eylül * Fethiye YM 21K

17 Eylül * Swim Run Riva

21-24 Eylül * Kapadokya Running Camp 

23-30 Eylül * LYUM Likya Ultra Maratonu

24 Eylül * Berlin Maratonu 42K (Yurtdışı)

24 Eylül * Fun Run Series Pendik Etabı 7K

24 Eylül * Gran Fondo Marmara

29-30 Eylül * Likya Trail 3 – 16,5/37,5/70K

29-30 Eylül * Spartathlon Greece 250K (Yurtdışı)

30 Eylül * IRONMAN Barcelona (3,8K-180K-42,2K) (Yurtdışı)

30 Eylül * ASICS Çeşme Weekend 5K/21K

?? Eylül * Eshab-i Keyf Somuncu Baba Ultra 100K

?? Eylül * Ironcamp Triatlon Kampı Erdek


Ekim / October 2017

01 Ekim * Puma Ignite İstanbul Caddebostan 10K

01 Ekim * Türkcell Gelibolu Maratonu Çanakkale 8K/21K/42K

01 Ekim * ASICS Çeşme Weekend 5K/21K

01 Ekim * Alanya Triatlonu (ETU)

04-08 Ekim * Bursa 4 Days Orienteering

06 Ekim *Alaçatı Triatlonu (Olimpik)

07 Ekim * Alaçatı Yarı Maratonu ­5/10/21K Koşu

07 Ekim *Alaçatı Açık Deniz Yüzme Yarışları 500m/1000m

07 Ekim * AA Koşu Belgrad Ormanı 6K

07 Ekim * EAE Elbistan-Afşin-Ekinözü Ultra 170K

08 Ekim * Eker I Run Bursa 5K/15K

08 Ekim * Kayıp Orman Koşuları-3  4/13/25K-25Kb

14-15 Ekim * Zeytin Koşuları Seferihisar Etabı (Koşu Bisiklet)

15 Ekim * IRONMAN Gloria 70.3 (1,9K-90K-21,1K) Antalya

15 Ekim * Amsterdam Maratonu 8K/21K/42K (Yurtdışı)

15 Ekim * Darıca YM 21K (Ücretsiz)

15 Ekim * Geyik Koşuları 2 – Belgrad Ormanı 4K/14K/28K

21-22 Ekim * Cappadocia Ultra 30K/60K/110K

22 Ekim * Fun Run Series Küçükçekmece Etabı 6,7K

22 Ekim * Cross Challenge IV Istanbul 7,1/14,2K

28 Ekim * Dalyan Caretta Run 14K/21K

29 Ekim * Zeytinburnu Cumhuriyet Koşusu 10K (Ücretsiz)

29 Ekim * Kocaeli Cumhuriyet Koşusu 10K (Ücretsiz)

29 Ekim * Frankfurt Maratonu 42K (Yurtdışı)

29 Ekim * OCEAN LAVA Rhodes (1,9K-90K-21,1K) (Yurtdışı)

31 Ekim – 05 Kasım * İstanbul 5 Gün Yarışları

?? Ekim * Color Sky 5K Eskişehir

?? Ekim * Malt Crit E.3. Maltepe Velodrom Istanbul

?? Ekim * Şanlıurfa Göbekli YM 10K/21K (Ücretsiz)

?? Ekim * Color Sky 5K Antalya

?? Ekim * New Balance Büyükada Koşusu 11,2K

?? Ekim * Lefkoşa Maratonu 4K/8K/21K

?? Ekim * Arhavi Mençuna Cumhuriyet Koşusu 15K (Ücretsiz)


Kasım / November 2017

04 Kasım * AA Koşu Belgrad Ormanı 6K  (Takım)

04-05 Kasım * Gran Fondo Çeşme

05 Kasım * Kızılay İyilik Koşusu Ankara 6K/12K

05 Kasım * NewYork Maratonu 42K (Yurtdışı)

09-11 Kasım  * Kekova Tarihi Macera Triatlonu

11-12 Kasım * Çekmeköy Ultra Kış Maratonu 12/24/48 Saat

12 Kasım * Vodafone İstanbul Maraton 10K/15K/42K

18-19 Kasım * Zeytin Koşuları Foça Zeytin Hasadı Etabı (Koşu Bisiklet)

?? Kasım * Ata’dan Ana’ya Saygı Koşusu İzmir (Ücretsiz)

?? Kasım * 7 den 70 e Başöğretmen Atatürk Koşusu 3K/9K

?? Kasım * Bodrunn Bodrum 10K/23K/50K

?? Kasım * Kuzey Kıbrıs Gran Fondo

?? Kasım * ODTÜ Eymir Gölü Cumhuriyet Koşusu 2,7K/10,4K

?? Kasım * Fıratpen Atatürk Koşusu Belgrad Ormanı 6K

?? Kasım * Ada Koşusu Sinop 13K


Aralık / December 2017

02 Aralık * AA Koşu Belgrad Ormanı 6K (Ücretsiz)

02 Aralık * Kurabiye Macera Yarışı

03 Aralık * Mersin Maratonu 42K

03 Aralık * Kuzey Kıbrıs Kış Yüzme Maratonu

02-03 Aralık * Ida Ultra 14K/35K/80K

03-04 Aralık * Kaz Dağları Ultra 14K/35K/80K

09-10 Aralık * Kaynaklar–Çiçekliköy Ultra Maratonu

10 Aralık * Geyik Koşuları 3 – Belgrad Ormanı 4K/14K/28K

23 Aralık * Longest Night / Run or Ride 08K/20K/45K-B30K/B45K

23 Aralık * Cumhuriyet Şehitleri Ulusal Yol Koşusu İzmir (Ücretsiz)

24 Aralık * Kurtuluş Koşusu Gaziantep 10K

24 Aralık * Atatürk Koşusu Bursa (Ücretsiz)

27 Aralık * Büyük Atatürk Koşusu Ankara 10.8K (Ücretsiz)

?? Aralık * INDOOR CUP 2015


Ocak / January 2017

07 Ocak * AA Koşu Belgrad Ormanı 6K (Kostümlü) ertelendi

08 Ocak * Adana Kurtuluş YM 21K

14 Ocak * AA Koşu Belgrad Ormanı 6K (Kostümlü)

14-15 Ocak * Tri-zone Yüzme Kliniği Istanbul

15 Ocak * Yol Bisikleti Yarışı Alanya

15 Ocak * Çekmeköy Ultra Kış Maratonu 15K/30K/50K 

20 Ocak * Dubai Maratonu 42K (Yurtdışı)

21 Ocak-05 Şubat * YüzBinKoş Triatlon Kampı Kıbrıs

22 Ocak * Uğur Mumcu Yol Koşusu (Ücretsiz)

31 Ocak-5 Şubat * 3Project Triatlon Kampı Antalya


Şubat / February 2017

02-03 Şubat * BisikletYol Yarışları Alanya

04 Şubat * AA Koşu Belgrad Ormanı 6K (Takım) 

12 Şubat * Mitja Marató de Barcelona 21K (Yurtdışı)

12 Şubat * Couple Run 4K / İstanbul

12 Şubat * Çekmeköy Ultra Çamur Maratonu 15k/30K/50K

17-19 Şubat * H.Tahsin Gürtay Masterlar Kış Yüzme Şampiyonası

19 Şubat * Geyik Koşuları 1 – Belgrad Ormanı 4K/14K/28K

19 Şubat * Trabzon YM 10/21K

19 Şubat * Gran Fondo Kuzey Kıbrıs

23-26 Şubat * Oryantiring Yarışması Antalya

25 Şubat * Datça Açık Deniz Kış Yüzme Maratonu 5000 mt

26 Şubat * Aydos Patika Koşusu 11K/4K

26 Şubat * Atatürk YM Alanya 21K


Mart / March 2017

01 Mart * Şehit Polis Fethi SEKİN Yol Koşusu İzmir 11K (Ücretsiz)

05 Mart * Runatolia 10K/21K/42K 

05 Mart * Fun Run Series Kadınlar Koşusu 3K 

05 Mart * Paris YM 21K (Yurtdışı)

05 Mart * Marmaris Duatlonu (Sprint)

11-12 Mart * Türkiye Veteranlar Salon Şampiyonası Istanbul

11 Mart * AA Koşu Belgrad Ormanı 6K

11 Mart * Fındıklı Kurtuluş Koşusu/Rize 15K

11 Mart * Çekmeköy Ultra Gece Maratonu 15K/30K/53K

15-19 Mart * Ironcamp Triatlon Kampı Alanya

18 Mart * Uzunetap Gece Koşuları Belgrad 4K/8K

18 Mart * Batman Belediyesi YM

18-19 Mart * Efes Ultra  15/35/85K

18 Mart * Efes Ultra  10/20/55K

19 Mart * Kayıp Orman Koşuları-1  4/13/25K-25Kb

19 Mart * Fun Run Series Esenler Etabı 8,5K

24 Mart * Çakabey Bisiklet Yarışı Izmir

24-26 Mart * Manavgat Bisiklet Günleri

25-26 Mart * Alanya Ultra 3/5/20/42/64K

26 Mart * Aydos Patika Koşusu 11K/4K

30 Mart-02 Nisan * Kapadokya Running Camp


Nisan / April 2017

01 Nisan * AA Koşu Belgrad Ormanı 6K

02 Nisan * Cross Challenge III Istanbul 7,1/14,2K

02 Nisan * Alexander The Great Marathon 42K (Yurtdışı)

02 Nisan * Emporio Armani Milano Marathon 42K (Yurtdışı)

02 Nisan * Fun Run Series Üsküdar Etabı 7K

08-09 Nisan * RunMarisRun Marmaris 5/10/21K

09 Nisan * Şanlıurfa Kurtuluş Koşusu 11K

09 Nisan * Larathon Trail Series Antreman Koşuları 4/8/12K

09 Nisan * Paris Maratonu (Yurtdışı)

09 Nisan * Rotterdam Maratonu (Yurtdışı)

22 Nisan * Belgrad Maratonu (Yurtdışı)

22 Nisan * İznik Ultra 15K/50K/90K/140K

23 Nisan * İznik Tarihi Kent Koşusu 5K

23 Nisan – Osmangazi Tarihi Kent Koşusu/Bursa 15K

23 Nisan * Ulusal Egemenlik Yol Yarışı Tekirdağ

23 Nisan * Viyana Maratonu 42K (Yurtdışı)

23 Nisan * Hamburg Maratonu 42K (Yurtdışı)

23 Nisan * Londra Maratonu 42K (Yurtdışı)

29-30 Nisan * Freeathlon Fun-Race Marmaris 0,5y/15Kb/5Kk

30 Nisan * Bodrum Global Run 10K

30 Nisan * Vodafone İstanbul YM 10K/21K

30 Nisan * Aydın Didim Triatlonu (Sprint)

30 Nisan * KKTC Nisan Şakası Triatlonu (Orta Mesafe)

30 Nisan * Dalyan Açık Su Yüzme Yarışı 3000 mt

30 Nisan * Şanlıurfa Yol Bisiklet Yarışı


Mayıs / May 2017

06 Mayıs * AA Koşu Belgrad Ormanı 6K

07 Mayıs * Wingsforlife Worldrun İzmir

07 Mayıs * Çekmeköy Ultra Bahar Maratonu 45K/60 Km

07 Mayıs * Karacabey Longoz Koşusu Bursa 15K (Ücretsiz)

07 Mayıs * Skopje (Üsküp) Marathon (Yurtdışı)

07 Mayıs * Fıratpen Atatürk Koşusu Belgrad Ormanı 6K

07 Mayıs * Swim Run Kilyos

07 Mayıs * Color Sky 5K İstanbul

07 Mayıs * Akdam Henis Koşuları Adana 5/15K

10-14 Mayıs * Yüz Bin Koş Triatlon Kampı Antalya

12-13 Mayıs * Likya Trail 1 – 16,5/37,5/70K

12-14 Mayıs * Pamukkale Ultra 15/30/60/100/168K

13 Mayıs * New Balance Bozcaada YM 10K/21K

13 Mayıs * Two Castles Mountain Ultra 10K/30K/80K

13-14 Mayıs * Nashira Ultra Manavgat 12/38/88/125K

14 Mayıs * Giresun Aksu (RUNKERASUS) YM 10K/21K

14 Mayıs * Antalya Aquatlonu (Sprint)

14 Mayıs * Hitit Koşusu 10K

14 Mayıs * Color Sky 5K Bursa

14 Mayıs * Zübeyde Hanım Koşusu 4,2K

14 Mayıs * Gran Fondo Adana (iptal)

14 Mayıs * OCEAN LAVA Kotor/Montenegro (1,9K-90K-21,1K) (Yurtdışı)

16-19 Mayıs * İpsala-Ankara Atatürk Anma Koşusu

17-21 Mayıs * Ironcamp Triatlon Kampı Erdek

17-21 Mayıs * Aquamasters Yüzme Şampiyonası Marmaris

19-21 Mayıs * Oryantiring Yarışması Düzce

19 Mayıs * Samsun YM 21K

19-21 Mayıs * Tahtali Run to Sky 5VK/10/27/52/80K

19 Mayıs * Gran Fondo Ankara

20 Mayıs * Red Bull 400 mt Erzurum

21 Mayıs * İzmir 19 Mayıs Koşusu

21 Mayıs * Erzurum YM 10k/21K (iptal)

21 Mayıs * Fun Run Series Başakşehir Etabı ?K

21 Mayıs * İzmir Duatlonu (Sprint) (iptal)

21 Mayıs * Color Sky 5K Ankara

28 Mayıs * RunDatça YM 5/10/21K


Haziran / June 2017

03 Haziran * AA Koşu Belgrad Ormanı 6K (Takım)

02-03 Haziran * Ultimate Cunda Ayvalık

02-05 Haziran * Artvin Ultra 60/63,4/170K

04 Haziran * Sınırsız Dostluk YM Edirne 21K

04 Haziran * Balıkesir Ayvalık Triatlonu (Olimpik) (iptal)

10 Haziran * Sapanca Ultra 7K/28K/50K

10-11 Haziran * Çekmeköy Summertime Challenge 24/48/72 Saat

11 Haziran * Kayıp Orman Koşuları-2  4/13/25K-25Kb

17 Haziran * Midnight Sun Marathon Norveç 10K/21K/42K (Yurtdışı)

18 Haziran * Uzunetap Gece Koşuları Caddebostan 5K

18 Haziran * Great Breweries Marathon (Bira) Belçika (Yurtdışı)

18 Haziran * Gelibolu Triatlonu (Orta Mesafe)

25 Haziran * Swim Run Antrenman


Temmuz / July 2017

01 Temmuz * Uludağ Sky Run 15(725m)/30(1320m)/50(2000m)(iptal)

02 Temmuz * Meis – Kaş Yüzme Yarışması 

02 Temmuz * Kazancı Dostluk Koşusu Bursa 8K

02 Temmuz * İznik Triatlonu (Sprint)

02 Temmuz * Ordu Mesudiye YM 10/21K

07-08 Temmuz * DASK ADAM Dörtdivan Bolu 30/50/70/90K

06-09 Temmuz * Kapadokya Running Camp 

08 Temmuz * AA Koşu Belgrad Ormanı 6K

08 Temmuz * Geyik Koşuları (Gece Koşusu)

08 Temmuz * Longest Day / Run with the Sun 6K/17K

09 Temmuz * İzmir Aquatlonu Urla (Sprint)

07-08 Temmuz * Erciyes Ultra Sky Kayseri 1VK/10K/25K/60K

08-09 Temmuz * Türkiye Veteranlar Şampiyonası Izmir

09 Temmuz * Karacabey Leylek Koşusu Bursa 15K

14-15 Temmuz * Likya Trail 2 – 16,5/37,5/70K

14-15 Temmuz * Aybastı Ultra Ordu 5/10/21/45/80K

14-16 Temmuz * Uludağ Ultra Maratonu 10/25/45/75K

14-16 Temmuz * Triatlon Mini Açık Su Kampı-Edremit

14-16 Temmuz * Masterlar Yüzme Yaz Şampiyonası Heybeliada

15 Temmuz * 15 Temmuz Şehitleri YM Ankara

23 Temmuz * Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı

28-30 Temmuz * Runfire Salt Lake Ultra Trail 21/42/80/160K

29 Temmuz * İstanbul ETU Triatlon Avrupa Kupası (Olimpik) 


Güncelleme devam etmektedir…

Not: Yarışların iptali, yer ve zaman değişiklikleri, organizasyonu düzenleyen kurumların sorumluğundadır.Bu takvim bilgi amaçlı paylaşılmıştır…


Anasayfaya dönüş için tıklayınız…